صرافی انصار/اخبار و تازه ها

شرکت صرافی انصار دارای چندین سال تجربه در زمینه خرید و فروش ارزهای خارجی

بایگانی اخبار

شرایط فروش ارز با کارت ملی تغییر کرد
طبق اعلام بانک مرکزی، از دیروز (دوشنبه، 14 فروردین) فروش دلار سهمیه‌ای با کارت ملی، از روش «پرداخت اسکناس به خریدار» به روش «واریز به حساب ارزی خریدار» تغییر کرده است.
۱۵ فروردین ۱۴۰۲
فرزین: نرخ ارز مرکز مبادله جایگزین بازار آزاد می‌ شود
رییس کل بانک مرکزی در مراسم رونمایی از مرکز مبادله ارز و‌ طلای ایران گفت: امروز رشد قابل توجهی در آمار ارز تخصیصی خواهیم‌داشت.
۰۲ اسفند ۱۴۰۱
وعده جدید فرزین برای بازار ارز
محمد رضا فرزین شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی درخصوص آخرین تحولات و اقدامات بانک مرکزی در حوزه ارز اظهار داشت: در حال حاضر در ۶۰۰ صرافی و ۱۵۰ شعبه از بانک های ملی، ملت، صادرات،
۲۴ بهمن ۱۴۰۱
آغاز عرضه ارز از طریق سامانه برخط بازار متشکل ارزی
بر اساس بخشنامه بانک مرکزی، تمامی صرافی‌های عضو بازار متشکل ارزی از روز شنبه ۱۴ آبان موظف به عرضه ارز از طریق سامانه برخط بازار متشکل ارزی شدند.
۱۴ آبان ۱۴۰۱
چطور ارز سهمیه‌ای بخریم؟
قیمت دلار توافقی و با سهمیه کارت ملی هم‌اکنون هزار تومان از قیمت دلار آزاد ارزان‌تر است و این اختلاف سود ۲ میلیون تومانی برای خریداران به ارمغان می‌آورد.
۱۸ مهر ۱۴۰۱
عرضه ۹۵۵ میلیون دلار ارز در سامانه نیما
بانک مرکزی اعلام کرد: ۹۵۵ میلیون دلار ارز در سامانه نیما عرضه شد که فقط ۱۸۸ میلیون دلار آن به فروش رسید.
۱۸ مهر ۱۴۰۱
فناوری های جدید چگونه می‌توانند مانع تاخت و تاز دلار شوند؟
مهم‌ترین واحد پولی دنیا روی دور موفقیتی است که به نظر ادامه‌دار می‌آید. ارزش دلار در سال گذشته در برابر سبدی از ارزهای جهانی، حدود ۲۰ درصد افزایش یافته و به بالاترین سطح خود در ۲۰
۲۰ شهریور ۱۴۰۱
فروش ارز اربعین در ۹۰۰ شعبه بانکی
مدیرعامل بازار متشکل ارزی گفت: ارز اربعین به‌نرخ توافقی در ۹۰۰ شعبه منتخب بانک‌های عامل و صرافی‌های عضو بازار متشکل ارز ایران عرضه می‌شود.
۰۷ شهریور ۱۴۰۱
انهدام باند چاپ دلار تقلبی در تهران
رییس پلیس پایتخت از شناسایی و انهدام باند چاپ دلار تقلبی و کشف ۱۰ میلیون دلار از این افراد خبر داد و گفت: فردی که با نام افراد بی بضاعت شرکت صوری ثبت می کرد دستگیر شد.
۳۱ اَمرداد ۱۴۰۱