صرافی انصار/اخبار و تازه ها

شرکت صرافی انصار دارای چندین سال تجربه در زمینه خرید و فروش ارزهای خارجی

بایگانی اخبار

آغاز عرضه ارز از طریق سامانه برخط بازار متشکل ارزی
بر اساس بخشنامه بانک مرکزی، تمامی صرافی‌های عضو بازار متشکل ارزی از روز شنبه ۱۴ آبان موظف به عرضه ارز از طریق سامانه برخط بازار متشکل ارزی شدند.
۱۴ آبان ۱۴۰۱
چطور ارز سهمیه‌ای بخریم؟
قیمت دلار توافقی و با سهمیه کارت ملی هم‌اکنون هزار تومان از قیمت دلار آزاد ارزان‌تر است و این اختلاف سود ۲ میلیون تومانی برای خریداران به ارمغان می‌آورد.
۱۸ مهر ۱۴۰۱
عرضه ۹۵۵ میلیون دلار ارز در سامانه نیما
بانک مرکزی اعلام کرد: ۹۵۵ میلیون دلار ارز در سامانه نیما عرضه شد که فقط ۱۸۸ میلیون دلار آن به فروش رسید.
۱۸ مهر ۱۴۰۱
فناوری های جدید چگونه می‌توانند مانع تاخت و تاز دلار شوند؟
مهم‌ترین واحد پولی دنیا روی دور موفقیتی است که به نظر ادامه‌دار می‌آید. ارزش دلار در سال گذشته در برابر سبدی از ارزهای جهانی، حدود ۲۰ درصد افزایش یافته و به بالاترین سطح خود در ۲۰
۲۰ شهریور ۱۴۰۱
فروش ارز اربعین در ۹۰۰ شعبه بانکی
مدیرعامل بازار متشکل ارزی گفت: ارز اربعین به‌نرخ توافقی در ۹۰۰ شعبه منتخب بانک‌های عامل و صرافی‌های عضو بازار متشکل ارز ایران عرضه می‌شود.
۰۷ شهریور ۱۴۰۱
انهدام باند چاپ دلار تقلبی در تهران
رییس پلیس پایتخت از شناسایی و انهدام باند چاپ دلار تقلبی و کشف ۱۰ میلیون دلار از این افراد خبر داد و گفت: فردی که با نام افراد بی بضاعت شرکت صوری ثبت می کرد دستگیر شد.
۳۱ اَمرداد ۱۴۰۱
مقررات ارزی بانک مرکزی بعد از ۱۰ سال به‌روز شد
مجموعه مقررات ارزی منطبق با تغییرات فرآیند تجارت خارجی در هفت بخش، پس از ۱۰ سال، بازنگری، اصلاح و تکمیل شد و بر روی پایگاه اطلاع رسانی بانک مرکزی به نشانی www.cbi.ir در دسترس عموم
۲۵ اَمرداد ۱۴۰۱
آمادگی کانون صرافان در مبادله رمزارزها برای واردات
مطابق اعلام بانک مرکزی مبادله و خرید و فروش رمزارزها به عنوان سرمایه‌گذاری ممنوع است، اما افرادی که مجوز قانونی امکان استخراج رمزارز از وزارت صمت و وزارت نیرو دارند، می‌توانند از
۲۲ اَمرداد ۱۴۰۱
قیمت دلار به 29 هزار تومان می رسد؟
بازده هفتگی شاخص بورس در هفته ای که گذشت پس‌از ۶ هفته مثبت شد، هرچند شاخص سهام علیرغم شروع مثبت پایان منفی را ثبت کرد ولی بازدهی کل شاخص بورس در این هفته مثبت بود.
۲۲ اَمرداد ۱۴۰۱